fbpx
Foto Haber Kültür Sanat Manşet Müzikten Haberler Radyo Röportajlar 

Cem Belevi – Röportaj

Türk pop müziğinin başarılı ismi  Cem Belevi yeni single çalışması  ‘Mışıl Mışıl’ ı dinleyicilerin beğenisine sundu.Geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğimiz sanatçı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

MIŞIL MIŞIL’DAN BİZLERE BİRAZ BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ?

 Herkese merhabalar ben Cem Belevi umarım şarkımı sevmişsinizdir ‘Mışıl Mışıl’ı sizlerle buluşturduk geçtiğimiz günlerde. Size biraz şarkının hikayesinden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık altı sene önce yazdığım bir şarkı söz ve müziği bana ait, bugünlerde kısmet oldu sizlerle buluşması. Şarkının aranjesini Alper Atakan yaptı.

ŞARKININ VİDEO KLİP ÇEKİMLERİ  KIBRIS’DA GERÇEKLEŞTİ. ORADA KLİPLENDİRME FİKRİ NASIL OLDU?

Biraz klibinden ben sizlere bahsedeyim. Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’a Lefkoşa koşusu için gitmiştim.Kıymetli arkadaşım Sami Hamidi ve Buray beni davet etmişlerdi onlarda Kıbrıs’lı çünkü. Çok güzel zaman geçirdik. Ben genellikle Kıbrıs’a gittiğimde Girne’de zaman geçiriyorum ama Lefkoşa’yı pek açıkcası bilmiyordum. O taraftları gördükten sonra bu şarkı gözümün önüne gelmeye başladı. Kendimi ‘Mışıl Mışıl’ı söylerken o sokakları gezdiğimi, size o güzelliklerini gösterdiğimi hayal ettim. Döner dönmez Murad Küçük ile biraraya geldik,toplantı yaptık. Hemen organize olduk ve bir hafta sonra tekrar gittik. Klipte ben dolanıyorum deliler gibi aşkına köleyim gibi sözler var. Bu sözleri anlatan, devamlı dolaşan ve o Kıbrıs’ın samimi atmosferini size göstermeye çalışan birisini oynadım. Umarım sizde çok sevmişsinizdir. İyi dinlemeler, iyi seyirler diliyorum.

SEVENLERİNİZİ BİR SONRAKİ PROJELERDE NELER BEKLİYOR?

2018 yılını ‘Mışıl Mışıl’ ile ben kapatıyorum size emanet ediyorum şarkımı.’ Mışıl Mışıl’ aslında 2019’da gelecek olan albümün  bir göz kırpması bir belirtisi. Bu şekilde şarkılardan oluşacak bir albüm geliyor ama çok daha farklı sound’larda sürprizli şarkılarım da olacak, bir düet ile de karşınızda olacağım. Şimdi bugünlerde o albüm çalışması içindeyiz. 2019’da çok güzel bir albüm  sizleri bekliyor.

MIŞIL MIŞIL’A GELEN YORUMLAR NE YÖNDE?

 ‘Mışıl Mışıl’a sizden çok güzel tepkiler alıyorum özellikle  sosyal medyadan gelen bütün yorumları okumuş durumdayım. Şarkıyı çok sıcak buldunuz hemen benimsediniz bu da beni çok çok mutlu ediyor hepinize çok teşekkür ederim. Yazdığınız yorumlar bana ulaşmıyor gibi düşünmeyin. Ben mutlaka bir şekilde hepsini okuyup değerlendiriyorum. Çok teşekkür ederim.

Kaynak: Power

Diğer Haberler

Leave a Comment