fbpx
Manşet Müzikten Haberler Röportajlar 

HAYRANLARININ KAMERASININ KARŞISINA GEÇTİ!

Söz yazarı, besteci, yorumcu Tan Taşçı, sekizinci stüdyo albümü “Bana Aşktan Söz Etme”yi “tctvl” etiketiyle geçtiğimiz Eylül’de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı.

“Aşksa Gel”in ardından özellikle dijital platformlar, konserler ve radyolardan aldığı geri dönüşler üzerine “Yalan”, albümünden ikinci video klip şarkısı olarak öne çıkarken, yepyeni acoustic düzenlemesi ise yeni yılın ilk sürprizi olarak 25 Ocak 2019’da piyasaya çıkıyor. Söz ve bestesi Tan Taşçı’ya ait olan “Yalan”ın yeni acoustic düzenlemesinde yine Sezgin Gezgin imzası yer alıyor.

Tan Taşçı’nın yeni video klip şarkısı  “Yalan(Acoustic)”in çekimleri Samsun ve Antalya’da gerçekleşirken, yönetmen koltuğunda Tan Taşçı ve sanatçının yakın takipçileri olan genç nesil Samsun’lu yönetmenler Yusuf Uçar & Can Karabulut oturdu. Sosyal medya üzerinden tanışan Tan Taşçı ve genç yönetmenler daha önce İstanbul’da bir araya gelerek klibin detaylarını konuştu. Samsun’da yaptıkları özel çekimler sonrası Antalya’da Tan Taşçı ile çekimlere devam eden Uçar&Karabulut, tüm heyecanlarınıçekimlere enerjileri ile yansıttılar. 

Diğer Haberler

Leave a Comment